Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Україні пластикові пакети від нині позазаконом

5
(1)

Сьогодні 1 червня Верховна Рада України на пленарному засіданні рішенням більшості голосів ухвалила законопроєкт у другому читанні “про обмеження реалізації пластику”. Згідно з рішенням депутатів продовж 3-х років у магазинах буде зменшуватись кількість продажу поліетиленових пакетів. Ціль звести до мінімуму реалізацію пластику що шкодить довкіллю.

У прийнятому більшістю голосів депутатів Верховної Ради України, рішенні йдеться, що за реалізацію пластикових пакетів у торгових точках чи безплатної роздачі поза встановлених норм, порушники будуть каратись штрафом до 34000 гривень.

У прийнятому документі йдеться, що Кабінет міністрів України повинен розробити норми, ціноутворення якого всі будуть чітко притримуватись. Кажучи доступною мовою – пластикові пакети в магазинах скоро стануть дорожчими.

До уваги! У законі йдеться не тільки про розповсюдження пластикових пакетів, а ще й за їх використання.

Штраф за перше порушення закону, “про використання поліетилену” для громадянина України становитиме від 8 000 до 17 000 тисяч гривень. За друге порушення з гаманця прийдеться викласти на користь держави 34 000 тисячі гривень.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!