Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В селі Українка Апостолівської громади рятували витягли з пастки корову

ДСНС Апостолівська громада

4.4
(5)

Надвечір місцеві мешканці звернулись за допомогою до Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), повідомивши, що корова впала у глибоку яму та застрягла, не здатна самостійно вилізти. Інцидент трапився на вулиці Степова, створюючи справжню тривогу серед власників та оточуючих. Повідомляє сайт новин Криворізького району “Кривий Ріг ПОСТ”

На місце події було відправлено команду рятувальників з Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. Прибувши на місце, вони встановили, що корова опинилася у ямі, глибина якої складала приблизно 2.5 метра.

Спеціалісти вирішили використати маніпулятор та власні сили, щоб витягти тварину на поверхню. Завдяки координації та спільним зусиллям чотирьох рятувальників, а також одиниці техніки, корову вдалося врятувати.

Щасливі власники отримали свою корову назад у цілковито невідомому стані, без будь-яких ушкоджень чи травм. Цей інцидент служить прикладом того, як ефективно та оперативно реагують рятувальники в складних ситуаціях, а також як громада може об’єднатися, щоб допомогти своїм співмешканцям у трудну мить.

В селі Українка Апостолівської громади рятували витягли з пастки корову

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів