Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В селі Глеюватка Криворізького району завершили будівництво сучасної медичної амбулаторії

Новини Глеюватської громади будівництво

5
(3)

Нещодавно в Селі Глеюватка Криворізький район, завершилось будівництво сучасної медичної амбулаторії. Про сто відсоткову готовність об’єкту звітують чиновники з Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Зведення медичного закладу стало можливим в рамках програми президента України “Велике будівництво”.

У Глеюватці завершили будувати сучасну амбулаторію. У медзакладі облаштували просторі світлі кабінети. Встановили основну частину меблів та обладнання. Приймати пацієнтів зможуть два сімейних лікарі, розповів перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

«Наша мета – якісна медицина для всіх жителів громади. І в великих містах, і в селах. Досягаємо її розвитком інфраструктури. Зводимо амбулаторії в крокової доступності від людей », – зазначив Володимир Орлов.

Амбулаторія зведена за сучасними енергоощадними технологіями. Вона обслуговуватиме 3,5 тисячі жителів сіл Глеюватка, Новоіванівка, Червона Балка, та Веселий Кут. Жителям громади буде доступний весь перелік послуг первинної допомоги. Селяни зможуть зробити щеплення в окремому обладнаному кабінеті, що на даний час особливо актуально, здати аналізи, зробити кардіограму, отримати консультацію сімейного лікаря, та інші послуги так званої – первинки. В окремому крилі розміщено пару службових квартир для медпрацівників амбулаторії, де можна повноцінно жити цілою родиною.

–  Глеюватська амбулаторія – це ще один приклад реалізації програми по розбудові інфраструктурних та соціальних об’єктів на Криворіжжі та у Дніпропетровській області в цілому. Амбулаторії, центри надання адміністративних послуг, дороги та багато іншого буде реконструйовано та добудовано найближчим часом.”

Прокоментував заступник голови Криворізької районної державної адміністрації Сергій Прохода

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!