Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В РНБО розповіли про долю. “Вконтакте”

ВКОНТАКТЕ

0
(0)

Доля колись популярної в Україні соціальної мережі “ВКОНТАКТЕ” в Україні завершина. про це розповідають у раді національної безпеки України.

Українська кібербезпека активно співпрацюює з міжнародними фахівцями стосовно блокування соціальної мережі “Вконтакте”.

Апарат РНБО у відповіді на журналістський запит “Укрінформу” відповів:

Доступність мобільного додатку “ВКонтакте” в Україні відбулося не через зняття санкцій, а через зміну проксі-серверів, що дозволило обійти блокування провайдерами доступу до цього додатку на території України.

Нагадаємо, що 15 вересня 2020 року заступник секретаря РНБО України Сергій Демедюк, прокоментував інформацію стосовно поновлення роботи на території України мобільного додатку соцмережі “ВКонтакте”, відзначив на тому, що активізація роботи російських соціальних мереж напередодні місцевих виборів в Україні може становити загрозу національній безпеці країни”.

Демедюк зазначає:

“ВКонтакте” використовується російськими спецслужбами для збору даних про громадян України і всіх, у кого він встановлений.

У РНБО також повідомили, що спеціалісти Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО України взаємодіють з міжнародними колегами та партнерами для напрацювання заходів щодо реагування та блокування роботи мобільного додатку “ВКонтакте” на території України”

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

80%
Awesome
  • Design
Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів