В першій грі Кривбас вилітає з розіграшу кубка України програвши ФК Миколаїв

Футбольний Кривий Ріг

0
(0)

18-го серпня у Миколаєві відбувся футбольний матч 1/32 кубка України з футболу.за регламентом місцева команда Миколаїв приймала на своєму полі ФК Кривбас з Кривого Рогу. У напруженій боротьбі долю вирішили післяматчеві пенальті.

Загалом гра була рівною. Мінімально за статистикою Кривбас переважав господарів поля в основний час так і в додаткові екстратайми.

Перший тайм особливими моментами не запам’ятався, всі голи були забиті у другій половині гри. На 58-й хвилині гри Мілян Говідаріца після пасу на прорив пробив у ворота ФК Миколаїв та забив такий довгоочікуваний для вболівальників м’яч. Проте господарі поля морально були стійкими, що забезпечило їх голом у відповідь на 74-й хвилині другого тайму. Після розіграшу штрафного у центрі поля миколаївці розіграли комбінацію вивівши нападника господарів уперед де Фатов не поспів за форвардом Миколаєва, який влучно прострілив у сітку воріт Кривбасу. 1:1. Рахунок не змінився до початку післяматчевої лотереї.

У серії післяматчевих одинадцятиметрових ударів сильнішими були миколаївці. Їх голкіпер був героєм поєдинку взявши 3 пенальті.