Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В місті Апостолове поновили нормальне водопостачання?

Новини Апостолівської громади

4.8
(5)

Після затяжних проблем з водопостачанням в місті Апостолове Криворізького району міська рада звітує, що водопостачання поступово відновлюється  у свій нормальний режим подачі питної води. Насосно-фільтрувальна станція 1 та 2 запущені та працюють у штатному режимі. Проте мешканці міста у соціальних мережах повідомляють, що води нема й досі.

Міський керманич Андрій Оса на своїй сторінці у фейсбук 25-го червня повідомляє, що міській владі вдалось домовитись з підприємствами постачальниками про відновлення нормального електро та водопостачання. При цьому громадськості не розповідають на яких умовах “Апостоловеводоканал” вдалось домовитись з підприємствами перед якими великий борг.

Незважаючи на складність ситуації у роботі комунального підприємтсва «Апостоловеводоканал», нам вдалося досягти домовленостей та вирішити питання із відновленням водопостачання у місті Апостолове.
Насосно-фільтрувальна станції 1 та 2 запущені та працюють у штатному режимі. Зараз триває заповнення водопровідної мережі.
Складний шлях із досягнення безперебійної та якісної подачі води у громаді триває. Впевнений, у нас все вийде! Пише на своїй сторінці міський голова Андрій Оса

Не дивлячись на публікації міського голови у фейсбуці місцеві мешканці досі говорять про відсутність води або про дуже малий напір зеленого кольору.

Відзначено, що про проблему з водопостачання в Апостолове Криворізького району вже раніше повідомляла редакція інтернет-порталу новин Криворізького Району Кривий Ріг ПОСТ у своїй публікації.

 

Наша редакція закликає писати у коментарях

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.8

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів