Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Криворізькому районі військова адміністрація наводить лад з землею чим збільшують надходження в бюджети громад

Новини Криворізького району

3.4
(9)

Нещодавно Криворізька районна військова адміністрація почала наводити порядок обліку земель в громадах району. Наказ про створення комісій у громадах видав очільник РВА Євген Ситниченко. Про це детально розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Очільником військової Адміністрації Кривого Рогу Євгеном Ситниченком був підписаний наказ про створення комісій по упорядкуванню та аудиту водних та земельних ресурсів, зон рекреації. Очолив напрямок заступник начальника РВА Сергій Прохода, який 17-го червня вже провів перше засідання комісії в Девладівській громаді. Такі робочі групи вже працюють в декількох громадах району. В декількох громадах тільки починається процес роботи комісій. Посадовці запевняють що процес розпочався на теренах багатьох громад і його не спинити. Про свій візит у Девладово розповів керівник напрямку Сергій Прохода заступник голови Криворізької районної військової адміністрації Євгена Ситниченка на своїй сторінці у фейсбук.

В Криворізькому районі військова адміністрація наводить лад з землею чим збільшують надходження в бюджети громад

Мета створення — допомога громадам в інвентаризації наявних ресурсів, контроль за продовольчою безпекою в районі, виявлення самозахватів, порушників та злочинців у сфері використання природних ресурсів.

В ході проведення перевірок є значні успіхи й мільйони гривень вже почали надходити до бюджетів територіальних громад Криворізького району.

Інвентаризація земель на території Криворізького району належним чином не проводилась ніколи й через це багато “фермерів шахраїв” вирішили скористатись цим й отримувати надприбутки незаконно обробляючи землі громад само захопивши їх, при цьому не сплачуючи податки в місцеві бюджети. Про один з таких випадків обману держави вже розповідав наш сайт: м У Нивотрудівській громаді Криворізького району псевдоаграрії десятиліттями обробляли землю без жодного права власності

На щастя нині керманичі Криворізького району налаштовані привести в порядок земельні проблеми в громадах та вивести на чисту воду шахраїв з землею. Сподіваємось успішна робота буде продовжуватись й надалі.

Наразі редакція сайту новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ працює над збором потрібної інформації, стосовно шахрайських дій місцевих князьків з землею громади. Результати, які здивують всіх ми публікуватимемо обов’язково.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів