Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Криворізькому районі стартує ініціатива Червоного Хреста для допомоги сім’ям

Чераоний Хрест Криворіжжя

0
(0)

Червоний Хрест України розпочав проект допомоги домогосподарствам в Криворізькому районі**

_Криворізька районна державчерна адміністрація, Дніпропетрожвська область – 06 листопада 2023_

У Криворізькому районі розпочався важливий соціальний проект, ініційований Товариством Червоного Хреста України, який спрямований на допомогу вразливим домогосподарствам. Ця ініціатива стала можливою завдяки підтримці Міжнародної організації з міграції (МОМ) та управління закордонних справ, співдружності та розвитку Великої Британії.

Проект передбачає надання допомоги сім’ям, чиї джерела засобів до існування стали жертвами війни або були знищені в результаті конфлікту. У цьому контексті, Криворізький район обраний для реалізації проекту, зокрема у Зеленодольській громаді.

Основними критеріями для участі в програмі є:
1. Наявність принаймні одного члена сім’ї віком від 18 до 70 років, здатного займатися сільськогосподарською діяльністю.
2. Володіння земельною ділянкою придатною для сільськогосподарських робіт, у власності чи довгостроковому володінні не менше 1 року.

Розмір допомоги в рамках проекту становить 37,000 гривень і надається як цільовий грошовий грант.

Перевага при відборі буде надаватися домогосподарствам, які мають більше одного критерію вразливості. До числа критеріїв вразливості входять, зокрема, наявність дітей до 14 років, одиноких батьків з дітьми, людей з медичними потребами, людей похилого віку, а також родин, які постраждали через війну.

Домогосподарства, які бажають взяти участь в програмі, повинні подати бізнес-план (план використання отриманих коштів) до Товариства Червоного Хреста України до 22 листопада 2023 року. Після ретельного розгляду бізнес-планів буде прийнято остаточне рішення щодо участі домогосподарства в проекті допомоги.

Цей проект є важливим кроком у забезпеченні підтримки тим, хто найбільше вразливий в суспільстві, і свідчить про готовність спільноти та міжнародних партнерів допомагати тим, хто цього потребує.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів