Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

ОНОВЛЕНО❗️❗️❗️ В Кривому Розі виступатиме проросійський репер “ТИПСИ ТИП” в сумнозвісному СТО “AUTO MAFIA”

Кривий Ріг Покровський район

3
(2)

5-го червня у Кривому Розі з концертом виступатиме посібник терористів, російський шовініст Олексій Антонов більш відомий, як реп виконавець “Типси тип”. Афіша про виступ розміщена на сторінці колаборанта в інстаграм.

Закрита вечірка відбудеться в приміщенні СТО за адресою Електрозаводська 40. Варто зазначити, що приміщення сервісного центру для обслуговування автомобілів не відповідає технічним вимогам для організації концертів і є небезпечним для гостей заходу, що не зупиняє організаторів та власників автосалону “АВТОМАФІЯ”.

Репер “Типси тип” відомий своїми антиукраїнськими висловами, виступами в окупованому Донецьку та участі в музичному фестивалі в окупованому Криму. Зазначимо, що власником СТО де проходитиме концерт “Типси тип” раніше судимий за підпал автомобіля неподалік свого СТО. Досьє про музиканта колаборанта є на сайті “Миротворець”.

Ось  новина про підпал пов’язаного СТО з організацією концерту горе-репера

На передодні концерту Олексія Антонова на прізвисько “Типси тип” нам невідомо про будь-які заборони виступу колаборанта на теренах Кривого Рогу. Ми звертаємо увагу на цей концерт і сподіваємось що правоохоронці не допустять концерту посібника терористів у Кривому Розі.

ОНОВЛЕНО❗️

Незабаром після цієї публікації на сайті Кривий РІГ ПОСТ  музикант на своїй сторінці в інстаграм повідомив про відміну концерту. Про справжню причину читайте на нашому сайті.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!