Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Кривому Розі врятована півторарічна дитина з неблагополучної родини

Неблагополучні родини Кривий Ріг

5
(1)

На сторінці виконкому Саксаганської райради у соцмережі з’явилася неспокійна новина: правоохоронці та спеціалісти служби у справах дітей Саксаганського району вивели з неблагополучної сім’ї півторарічну дівчинку. Спільна операція відбулася в Кривому Розі, де малолітня перебувала у надзвичайно тяжких умовах. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Дитина жила у квартирі, де панували бруд та відсутність газу та електропостачання. Це ускладнювало приготування їжі та виконання санітарно-гігієнічних процедур. Спеціалісти вирішили діяти та вивести дитину з таких умов для її безпеки та здоров’я.

Зараз півторарічна дівчинка знаходиться у лікарні, де проводиться повне обстеження. Медичний персонал надає необхідну допомогу та стежить за станом малолітньої пацієнтки.

Батьки дівчинки вже раніше були позбавлені батьківських прав у відношенні трьох старших дітей через аморальний спосіб життя. Справа вирішується відповідними органами, які приймуть рішення щодо подальшої долі меншої доньки.

Цей випадок підкреслює важливість роботи правоохоронців та служби у справах дітей у забезпеченні безпеки та добробуту найменших громадян.

В Кривому Розі врятована півторарічна дитина з неблагополучної родини В Кривому Розі врятована півторарічна дитина з неблагополучної родини

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів