Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Кривому Розі відкрилася виставка “100 картин дружин справжніх Героїв”

Мистецький Кривий Ріг

5
(1)

У місті Кривий Ріг, 16 березня 2024 року, була урочисто представлена виставка робіт під назвою “100 картин дружин справжніх Героїв”. Відвідувачі мали змогу ознайомитися з цією унікальною колекцією творів, яка була розгорнута у міському виставковому залі. Про це повідомлено в управлінні преси виконкому Криворізької міськради.

Кожна картина на виставці несла в собі не лише художній образ, але й історію кохання та втрати. Головною метою цього проєкту була психологічна підтримка учасниць, які втратили своїх чоловіків у війні. Також виставка спрямована на допомогу цим жінкам впоратися з емоційними травмами та знову навчитися відчувати радість життя. Робота над картинами розпочалася приблизно рік тому.

Координатором проєкту виступив відомий художник Олег Юров, який разом із учасницями втілював їхні емоції на полотні. Він поділився своєю ідеєю: “Моя мета полягала у тому, щоб перетворити чорно-біле горе, яке випало на долю дружин загиблих Героїв, на живі кольори майбутнього, світлу пам’ять.”

У процесі роботи над проєктом вже створено більше 230 картин, хоча спочатку планувалось намалювати лише 100. Художник Олег Юров поділився своїм задоволенням від участі міста у проєкті та висловив надію на подальший розвиток цієї ініціативи.

Одна з учасниць виставки, Оксана Боркун, дружина загиблого воїна, висловила свою думку про цей проєкт: “Творчість говорить дуже гучно. За кожною картиною – історія кохання, щастя й, на жаль, не прожиті мрії, бажання. Ця виставка – як зустріч двох світів, наші янголи, які з нами, й всі ми, хто дотичний до цього проєкту, до нашої перемоги.”

Виставка “100 картин дружин справжніх Героїв” триватиме до 20 березня у міському виставковому залі за адресою: вул. Олександра Поля, 2. Охочі можуть відвідати її за донат, щоб підтримати цей важливий проєкт та виявити підтримку учасницям.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів