Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Кривому Розі пропонують увіковічнити Захисників Азовсталі у назві проспекту — просимо громаду підтримати ініціативу!

Новини Кривого Рогу

4.1
(7)

Нещодавно на порталі Петицій Кривого Рогу з’явилась альтернативна ініціатива перейменування проспекту Гагаріна Криворізька активістка запропонувала увіковічнити у назві захисників Азовсталі, які на металургійному заводі стали останнім бастіоном України в окупованому Маріуполі.Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Петиція про перейменування проспекту Гагаріна на проспект на честь “Захисників Азовсталі” з’явилась на порталі петицій Кривого Рогу. Автор вважає близьким для мешканців нашого металургійного міста те, що саме завод став останнім бастіоном України. Наш портал також приєднується до ідеї такої назви перейменування, адже вона продемонструє сталеву підтримку Кривого Рогу братському металургійному Маріуполю, що неодмінно буде під повним контролем України!

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

В Кривому Розі пропонують увіковічнити Захисників Азовсталі у назві проспекту — просимо громаду підтримати ініціативу!

–  Маріуполь став символом боротьби і незламності в сучасній кровопролитній українсько-російській війні. Потужне металургійне місто, що так схоже на наш рідний Кривий Ріг! Азовсталь – місце прихистку маріупольців і незламний форпост наших воїнів-героїв, серед яких були й криворіжці. Це сталеве серце боротьби всієї України!

Маріуполь і Кривий Ріг – два потужних сталевих міста, що хоробро боронять наше право на свободу! Кому, як не нашому місту, слід підтримати й увіковічнити пам’ять про Героїв міста металургів – Маріуполя, Героїв його Азовсталі!? Яка вулиця має носити їх ім’я, як не один із центральних проспектів Кривого Рогу?! Це наша історія, наші герої, наші побратими! – Зазначає в петиції автор Тетяна Соловйова.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів