Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Кривому Розі пройшла смолоскипна хода на честь Степана Бандери

Новини Кривого Рогу

5
(1)

1-го січня у Кривому Розі відбулась смолоскипна хода приурочена 113-й річниці від народження провідника ОУН Степана Бандери.Традиційно цього дня націоналісти міста збираються аби вшанувати лідера українських націоналістів. Про це повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Традиційно біля народної стели героїв на 95-му кварталі збираються учасники ходи. Цього разу розпочався захід з державного славня та пісні “Батько наш Бандера” після чого присутні зачитали “Молитву українського націоналіста”.

У сформованій колоні з запаленими факелами було близько 300 осіб, що вирушили повз парк “Героїв” до пам’ятника Козаку Рогу через вулицю Віталія Матусевича. Продовж ходи учасники вигукували націоналістичні слогани.

Урочистий мітинг відбувся біля постаменту засновнику міста Козака Рога де з промовою виступали представники організаторів акції та різних громадських та політичних організацій. До проведення смолоскипної ходи долучились “Добровольча Українська Армія” ВО “Свобода” ДУК “Правий Сектор”, ГО “ЦЕНТУРІЯ” та інші не байдужі жителі Кривого Рогу.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів