Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Кривому Розі Патрульна поліція виявила 22 особи з забороненими речовинами за тиждень

Кримінальний Кривий Ріг

5
(1)

У Кривому Розі за останній тиждень сталися події, які є свідченням посилення боротьби з наркотичними та іншими забороненими речовинами у місті. За даними Патрульної поліції, за цей період на лінію екстреної служби “102” надійшло 27 повідомлень від громадян про осіб, які мають заборонені речовини або розповсюджують їх. З цих повідомлень 22 були підтверджені. Повідомили в Патрульній поліції Кривого Рогу.

Зауважимо, що 10 з цих 22 випадків були виявлені криворізькими патрульними під час своїх рейдів. Патрульні самостійно зафіксували та виявили громадян, які мали речовини, схожі на заборонені, та передали їх спеціалізованим службам для подальших перевірок та розслідування.

Інспектори роти ТОР (Тактичного Оперативного Реагування) також приймали активну участь у роботі з виявлення заборонених речовин. Фотоматеріали, надані поліцейськими, свідчать про результати поверхневих перевірок, проведених патрульними та інспекторами ТОР.

В Кривому Розі Патрульна поліція виявила 22 особи з забороненими речовинами за тиждень

Зараз поліція активно працює над ідентифікацією постачальників та розповсюджувачів заборонених речовин у місті. Очікується, що ці заходи сприятимуть зменшенню поширення наркотиків та інших небезпечних речовин у Кривому Розі.

Поліція закликає громадян бути бджними та, у разі виявлення підозрілих ситуацій чи осіб, які можуть мати заборонені речовини, повідомляти про це на лінію “102” або національну гарячу лінію МВС. Боротьба з наркотичними та іншими забороненими речовинами – це спільна справа всіх членів громади для створення безпечного середовища для життя та розвитку міста.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів