Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Інтернеті стало популярне відео антисанітарії у лікарні Кривого Рогу

Новини Кривого Рогу

0
(0)

В інтернет мережі по цілій країні розлетілося відео одного з пацієнтів міської лікарні №2 Кривого Рогу, званої у народі “Тисячки”. Резонансне відео виклала Оксана Татаринцева в групі “Земляки Тернівського району” у соцмережі facebool.

Автор відео знімає свій репортаж з палати відділу Хірургії у 2-й міській лікарні Кривого Рогу. Чоловік показує на відео бруд в палаті, брудні матраци й антисанітарію в туалеті у своїй палаті. Оператор фільмування переконує, що звертався до медичного персоналу з питання антисанітарії, на що отримував відповідь, аби пацієнти приносили власне постільне якщо їм щось не подобається. Крім цього автор відеоролику звертається до Президента України Володимира Зеленського як до останньої інстанції й сподівається що той побачить відео і щось змінить.

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F100048985215961%2Fvideos%2F351696743139830%2F&show_text=true&width=326&t=0″ width=”326″ height=”591″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share” allowFullScreen=”true”></iframe>

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів