Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Дніпропетровській ОВА розповіли, як оформити грошову допомогу на дітей-пересиленців з окупованих територій

Новини Дніпропетровщини

0
(0)

У дніпропетровській військовій обласній адміністрації розповіли про порядок оформлення допомоги для дітей буз батьківського супроводу. Розмір допомоги на неповнолітню дитину складає 3 тисячі гривень. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Уряд розробив порядок надання грошової допомоги на дитину не досягши повноліття у розмірі 3 тисячі гривень про це на брифінгу в Дніпропетровській ОВА розповіла  головна спеціалістка служби у справах дітей Алла Борисенко.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

–  В Уряді розробили механізм виплати коштів дітям, які були змушені виїхати у безпечніші регіони без батьків. Як і решта неповнолітніх переселенців, вони мають право на матеріальну допомогу. Це 3 тис грн, – зазначила головна спеціалістка Служби у справах дітей ДніпроОВА Алла Борисенко. 

Аби оформити виплати на неповнолітню дитину, що була змушена виїхати, як переселенка без батьків потрібно звернутись у службу соціального захисту за місцем перебування. Дитина, яка не досягла 14 років повинна прийти з дорослим, який супроводжує дитину. При ньому повинен бути документ, що підтверджує рідність до дитини або дозвіл від батьків на супроводження. У випадку віку дитини до 14 років то супроводжувач особисто пише заяву на отримання грошової щомісячної допомоги на 3 тисяч гривень на дитину. У разі коли дитина старше 14 років то вона сама особисто пише заяву на оформлення грошової допомоги.

–  Може бути так, що дорослі не мають ніяких документів на дітей. Ні таких, що підтверджують сімейні стосунки. Ні наказу про тимчасовий прихисток неповнолітніх. У такому випадку радимо спершу звертатися до Служби у справах дітей. Фахівці нададуть необхідні довідки та витяги з реєстрів– додала Алла Борисенко. 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!