Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Дніпропетровській ОДА розповіли про особливості вступу до вишів у 2022-иу році

Вступ до вищих навчальних закладів цьогоріч

5
(2)

11-го травня відбувся брифінг в стінах Дніпропетровської обласної державної адміністрації де розповіли про оновлену систему вступу до вищих навчальних закладів. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

У 2022-му році вступ до вишів України відбудеться за оновленою процедурою. Вступ на 1-й курс вищого навчального закладу буде здійснюватись на основі  національного мультипредметного тесту  або за результатами ЗНО  на основі 2019 – 2021 років. Також конкурсний відбір буде  здійснюватись на основі творчих конкурсів або за результатами індивідуальної співбесіди, мотиваційних листів.

Вступ в магістратуру за спеціальністю право та міжнародне право — на основі магістерського конкурсного тесту або єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування. На вступ до інших фахових спеціальностей також на сонові конкурсу або мотиваційних листів.

Варто звернути увагу, що терміни будуть зміщені, а документи подаватимуться дистанційно. Так реєстрація особистих електронних кабінетів на вступ до першого курсу до спеціальності бакалавр починається з 1-го липня 2022 року.Прийом заяв на вступ до вищих навчальних закладів почнеться з 29-го липня. Триватиме ця вступна кампанія в залежності від виду форми вступу.

Формування вступних списків формуватимуться також на основі форми вступу до вишу. За результатами усної співбесіди результат оприлюднять не пізніше 12:00 17-го серпня.

Вам буде цікава новина: Без страху потрапити під обстріл — аграрії Гречаноподівської громади завершують посівну ВІДЕО

В Дніпропетровській ОДА очікують найбільшу кількість заяв за результатами тесту та ЗНО. Зарахування абітурієнтів у вищі навчальні заклади здійснюватимуться до 5-го вересня, а на контракт не пізніше ніж 30-те вересня.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!