Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Апостолове знайшли повішаним пенсіонера, який перед смертю лишив неоднозначну записку ФОТО

Новини Апостолівської громади

4.5
(6)

7-го лютого в місті Апостолове Криворізького району зранку соціальний працівник виявила повішаним 66-ти річного пенсіонера. Про це повідомляє Кривий Ріг ПОСТ.

Сьогодні зранку 7-го лютого в місті Апостолове соціальний працівник о 9:30 навідувалась дог свого підопічного, проте перед нею повстала моторошна картина. Пенсіонер був повішаний у власній оселі. Прибувши на виклик працівники поліції на столі в оселі пенсіонера виявили передсмертну записку в якій загиблий перед кончиною написав – “Так буде краще для всіх, субсидії досі нема”.

Ха фактом смерті поліція Криворізького району відкрила кримінальне провадження і наразі йде розслідування смерті 66-ти річного пенсіонера в місті Апостолове Криворізького району. Чи пішов з життя пенсіонер з власної волі, чи його довели до самогубства повинні визначити правоохоронці районного відділку поліції.

В Апостолове знайшли повішаним пенсіонера, який перед смертю лишив неоднозначну записку ФОТО В Апостолове знайшли повішаним пенсіонера, який перед смертю лишив неоднозначну записку ФОТО

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів