Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Апостолове придбано трикімнатну квартиру для користування внутрішньо переміщених осіб

Новини Апостолівської громади

3.5
(4)

В місті Апостолове Криворізького району було придбано трикімнатну квартиру для внутрішньопереміщених осіб завдяки державній програмі «Придбання у комунальну власність житла для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам». Про це повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Міська рада Апостолове завдяки співфінансуванню з державним бюджетом придбали трикімнатну квартиру у комунальну власність для надання її у тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам. Вартість житла 310 тисяч гривень. Коштом держбюджету було оплачено 70% вартості ще 30% виділила міська рада Апостолівської об’єднаної територіальної громади.

Наразі за офіційними даними на території Апостолівської громади проживає 101 особа, яка вважається внутрішньо переміщеною у зв’язку з бойовими діями на сході України.

Перевагою програми є не тільки можливість забезпечення житловими приміщеннями найбільш уразливих категорій, таких як сім’ї з неповнолітніми дітьми, в тому числі з інвалідністю, особи, які втратили працездатність та особи пенсійного віку, а й створення самого фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, тому на 3-му черговому засіданні виконавчого комітету 03.02.2022 затверджено проєкт рішення «Про створення фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».Про це повідомляють в міській раді Апостолівської громади Криворізького району.

Варто зазначити, зо житло передається у тимчасове користування, воно лишається у власності територіальної громади Апостолівської ОТГ.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!