Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Апостолове пройшла чергова сесія міської ради

Новини Апостолівської громади

5
(2)

11-го листопада в Апостолове пройшла чергова сесія міської ради, на якій депутати обговорили господарчі питання та затвердили технічні проєкти по землі. Повідомляє Кривий Ріг ПОСТ.

Усього на порядку денному у депутатів стояло 71 питання 25 з яких є основними. 44 проєкти це технічні питання з дозволу на розробку технічної документації по запитах громади.Ознайомитись з проєктами рішень можна на сайті Апостолівської міської ради.

Основні питання це затвердження старост і призначення Виконавчого обов’язки Михайлозаводського старостинського округу Рилопушко Валентину Іванівну. Нагадаємо що цей округ було утворено, за словами міського голови, бо попередній староста за думкою громади не справлявся з обов’язками у селищі Михайло-Заводське. Наразі обрали тимчасового виконувача обов’язки до проведення громадських слухань і затвердження громадою нового старости. Серед депутатів виникла полеміка стосовно доцільності нової одиниці старости та навантаження на бюджет.

Крім цього депутати взяли на баланс міста новий стадіон при ліцеї №1, прийняли програму розвитку освіти й спорту.

Загалом сесія тривала близько години. про виступи й запити депутатів, обговорення бездіяльності поліції та важливості нової дорожньої розмітки, ви прочитаєте в наших наступних публікаціях.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів