Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Апостолове депутатам розповіли чому піднімуться ціни на воду

Новини Апостолівської громади

1
(1)

Учора 21-го вересня в місті Апостолове Криворізького району відбулась нарада з депутатами міської ради з приводу підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення у територіальній громаді. Ціллю зустрічі було показати й обґрунтувати важливість підняття цін. Хоч рішення про тарифи не приймають депутати, а вирішує це виконавчий комітет міської ради перед депутатами виступив заступник директора “Апостолове водоканал” Мороз Віктор Петрович.

Проєкт рішення про підвищення тарифів на водопостачання

Працівник водоканалу розповів про катастрофічний стан мережі водопостачання та водовідведення. Зазначив, що підняття тарифів є єдиним можливим, на цей час, рішенням що  збереже водопостачання.  Також Віктор Мороз зазначив, = що готовий до будь-яких перевірок, адже може відповісти за кожну цифру в проєкті рішення про підвищення цін на воду в Апостолове. Працівник комунального підприємства закликав тих, у кого ж ідеї з покращення роботи водоканалу або аграризації, що можна зробити аби ціни на воду не підвищувались — звертатись до нього.

Серед депутатського корпусу було багато запитань з приводу нових тарифів, були і яскраво невдоволені, які не добирали слів аби пояснити своє ставлення до високого нового тарифу на водопостачання та водовідведення.

Чиновник водоканалу запевнив, що в майбутньому ціни можуть бути на рівні з іншими містами, але для цього тре провести колосальну роботу.

Окремо обговорювали питання крадіжки води з системи водопостачання, про магніти на лічильниках і інші механізми обману перевіряльників, що приводить до збитку комунального підприємства.  Депутатам розповіли, що на майбутнє планується зміна пломбової системи й закупівлі антимагнітних пломб.

На запитання одного з депутатів, чи прораховували чиновники можливе зменшення платоспроможності людей — Віктор Петрович відповів, що так. Він зазначив що це питання актуальне і його повністю прораховано.

За порахунками основу тарифу складає вартість електроенергії та заробітні плати працівникам. На минулій сесії депутат міської ради й наш головний редактор, депутат Дмитро Білоненко поцікавився заробітними платами на “Апостолівський водоканал”. Нам повідомили, що в середньому працівники отримують 6 –  8 тисяч гривень, якщо не враховувати борги. До слова, новий тариф не враховує виплату боргів по заробітній платі працівників водоканалу. На це підприємство і міська рада будуть шукати інші шляхи розв’язання нагальної проблеми. Про це розповіли на зустрічі учора.

Наш сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ  заради інформування громади  надає посилання на проєкт рішення виконкому Апостолівської міської ради, який повинен бути затвердженим 24-го вересня.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів