Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Апостолове було затримано міського голову Андрія Осу, якому закидають серйозні звинувачення

Новини Криворізького району

4
(31)

Учора 29-го вересня продовж дня в Апостолівській громаді працювала Дніпропетровська обласна служба розслідувань, яка проводила обшуки у приміщені міської ради мережі магазинів “Вулик” та в оселях. В ході було затримано міського голову Андрія Осу та ще декількох осіб. Про це повідомив сайт новин СВОЇ з посиланням на власні джерела. Розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Повідомляється, що було затримано міського голову Апостолове Андрія Осу та ще декілька осіб, які пов’язують з діяльністю очільника Апостолівської громади. Також були заарештовані очільники будівельних фірм, які теж за словами “Своїх” пов’язані з міським головою.

Очільнику Апостолівської громади Криворізького району закидають привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах та створення організованого злочинного угруповання.

Наразі затриманий міський голова Андрій оса та ще декілька осіб чекають в ізоляторі тимчасового тримання на обрання міри запобіжного заходу. За інформацією сайту новин Кривий Ріг ПОСТ судове засідання повинно розпочатись вдень 30-го вересня.

Наразі в громаді Апостолове шоковані подіями, пов’язані з затриманням міського голови. З ранку повинне було відбутись засідання чергової сесії Апостолівської міської ради, проте воно було скасовано й перенесено на невідомий термін. Розповів депутат Дмитро Білоненко.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!