Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

В Апостолівській громаді з’явиться сучасний стадіон

5
(5)

В Апостолівській громаді з’явиться сучасний стадіон на місці старого. Про це повідомляють в Апостолівській міській раді, розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

В місті Апостолове планується реконструкція стадіону “Колос” коштом бюджету Дніпропетровської області за програмою Президента України Володимира Зеленського  “Велике будівництво”.

Наразі фахівці Апостолівської міської ради готують необхідні документи  для подання у Дніпропетровську обласну державну адміністрацію, яка й буде замовником проєктно-кошторисної документації спортивного об’єкта в Апостолівській громаді. Про це також повідомляють в міськраді громади.

Зазначимо, що за програмою Велике будівництво” в Апостолівській громаді раніше вже був збудований шкільний стадіон за сучасними технологіями. Про це раніше повідомляв сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Наразі нам не відома повна сума реконструкції стадіону Колос в місті Апостолове. Також наразі немає конкретних дат початку та закінчення “Великого будівництва” в місті Апостолове Криворізького району.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!