Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

УВАГА! Планові вибухи у Кривому Розі

Неінформування населення

5
(1)

Підзаголовок: “Управління преси виконкому Криворізької міськради! розкриває деталі виробничих вибухів на підприємствах міста. Пише сайт новин Криворізького району “Кривий Ріг ПОСТ.

Сьогодні, 11 січня, мешканці Кривого Рогу будуть свідками планових вибухів на декількох великих підприємствах міста. За інформацією Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради, виробничі вибухи заплановані на кар’єрах кількох промислових компаній.

О 12:00 в ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” запланований плановий вибух у кар’єрі «№2-біс». Мешканці Інгулецького та Центрально-Міського районів можуть почути далекі гулі вибуху.

О 13:00 в ПрАТ “ПІВНГЗК” планується вибух у кар’єрі «Першотравневий». Тернівський район також буде почувати звуки вибуху.

О 14:00 у кар’єрі «Північний» відбудеться виробничий вибух, який можуть почути мешканці Саксаганського та Центрально-Міського районів.

Управління преси наголошує, що всі вибухи є частиною планових виробничих процесів та контролюються відповідними службами. Наразі не існує жодних підстав для занепокоєння серед мешканців, і всі заходи безпеки будуть суворо дотримані.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів