Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Успішний збір урожаю соняшника та кукурудзи в Криворізькому районі

Аграрне Криворіжжя

0
(0)

У Криворізькому районі продовжується активний збір сільськогосподарського врожаю, і цього року місцеві фермери радуються успішним результатам. За оперативною інформацією, наданою Міністерством сільського господарства та продовольства, оброблено значну частину площі, запланованої для вирощування соняшника та кукурудзи. Про це повідомляє Криворізька районна військова адміністрація.

Запланована площа для вирощування соняшника в Криворізькому районі становила 148 823 гектари. Згідно з оперативною інформацією, на даний момент вже оброблено 29 361 гектар (що складає 19,7% від запланованої площі). Ця продуктивність призвела до вражаючих результатів у зборі врожаю соняшника – зібрано вже 64 514 тонн цінного олійного насіння.

Сприятливі погодні умови і дбайлива робота фермерів дозволили досягти таких впечатляючих показників зібраного соняшника. Це важливий внесок в розвиток аграрної галузі Криворізького району та забезпечення регіону якісною олією.

Також важливою частиною сільськогосподарського виробництва є вирощування кукурудзи. І хоча планувалося обробити 34 326 гектарів площі, наразі лише 3 629 гектарів (10,6% від загальної площі) вже оброблені. Проте, вже зараз зібрано 13 028 тонн цінної кукурудзи, і ця цифра очікується зростати зі збільшенням темпів збору наступних ділянок.

Спільний труд сільських жителів та підтримка влади дозволили Криворізькому району досягти вражаючих результатів у сільському господарстві. Урожай соняшника та кукурудзи став важливим кроком до забезпечення продовольчої безпеки регіону і збільшення прибутковості сільськогосподарського сектору.

Очікується, що надходження врожаю продовжать зростати в найближчих тижнях, сподіваємося на сприятливі погодні умови і подальший успіх фермерів у Криворізькому районі.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!