Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Управління водопостачанням: Апостолівська та Нивотрудівська громади отримають стабільне водопостачання

Новини Апостолівська громада, Нивотрудівська громада

5
(1)

7 вересня 2023 – Сьогодні в Криворізькій районній військовій адміністрації відбулася робоча нарада, яка була спрямована на забезпечення стабільного водопостачання для Апостолівської та Нивотрудівської громад. Нараду очолювали начальник районної військової адміністрації Євген Ситниченко та перший заступник голови районної державної адміністрації – начальник районного водного агентства Віталій Шпак. Учасниками наради були також заступники голови районної державної адміністрації – начальник районного водного агентства Сергій Прохода та Дмитро Оганесов, а також очільники Апостолівської та Нивотрудівської громад та представники місцевих житлово-комунальних підприємств.

Зустріч пройшла в плідному діалозі, де обговорювалися різні варіанти вирішення питання з постачанням питної води у зазначених громадах. Особлива увага була приділена тим населеним пунктам, де наразі використовується привізна вода. В ході наради був розроблений чіткий подальший план дій, спрямований на забезпечення стабільної та безперебійної роботи водної мережі, а також покращення якості самої питної води.

Забезпечення подальшої сталої роботи та розвитку водопостачання, а також його модернізація у цьому важливому соціальному питанні, є одним з пріоритетних завдань для місцевих лідерів. Апостолівська та Нивотрудівська громади висловили свою вдячність за увагу до цього питання та за намір регіональних влад покращити умови життя мешканців.

Зараз робоча група, створена на нараді, активно вивчає можливі варіанти фінансування та виконання плану дій. Місцеві мешканці можуть бути впевнені, що владні структури Криворізького району вживають всіх необхідних заходів для забезпечення стабільного та якісного водопостачання у їхніх громадах. Апостолівська та Нивотрудівська громади можуть розраховувати на підтримку та співпрацю в розв’язанні цього важливого завдання.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!