Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Унікальне явище: Блакитний місяць освітить нічне небо над Україною

Астрологія

5
(1)

Заворожливий вид на нічне небо обіцяє нам прийти в цей вівторок, 30 серпня. Вже зовсім скоро Україна матиме чудову нагоду спостерігати за рідкісним природним явищем – повнолунням, яке називають “блакитним місяцем”.

Це особливе явище відбудеться вже впродовж нічі. Захоплююче повнолуння виглядатиме зовсім незвичайно – з блакитним відтінком, що надасть небесному тілу таємничості та неповторності. Це рідкісне явище виникає, коли дві повні фази місяця настають у межах одного календарного місяця.

Після заходу сонця, бажаючим приглянути це неперевершене видовище слід спостерігати прямо на схід. Всі, хто має можливість відвідати віддалені місця з меншим світловим забрудненням, отримають найяскравіший та неперевершений вигляд на цей феномен.

За даними експертів, більше на 7% розміром, ніж звичайний, цей місяць обіцяє бути дійсно вражаючим видовищем. Однак варто зазначити, що він може здатися складним для спостереження озброєним оком через його блакитний відтінок.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до цього природного шоу та споглядати блакитний місяць, який заворожить нас своєю унікальністю та магією. Не пропустіть цю рідкісну можливість насолодитися природною красою нічного неба.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!