Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Укрзалізниця та Нацполіція виявили злочинне угруповання працівників на незаконній вирубці лісу

Кримінальні Дніпропетровщина

5
(2)

Зловживання службовим становищем і незаконна вирубка лісу — виразні ознаки діяльності, яку укладало злочинне угруповання, що складалося з працівників Укрзалізниці. Національна поліція спільно з Укрзалізницею викрили цю схему та викликали належне обурення в громадськості.

У результаті досудового розслідування було встановлено особи десяти підозрюваних, які здійснювали незаконну вирубку деревини, яка належала Укрзалізниці, та подальше її розкрадання та збут. Ці особи використовували ресурси підприємства, зокрема транспорт та обладнання, а також оформляли фіктивні документи для легалізації цієї діяльності. Серед фіктивних документів були вказані неправдиві дані про використання техніки, списання пального та переміщення вантажів.

В результаті цієї злочинної діяльності лише впродовж трьох місяців, з серпня по жовтень 2023 року, компанії завдали збитків у розмірі понад 1 мільйона гривень.

Нацполіція та Укрзалізниця вжили рішучих заходів для припинення цієї незаконної схеми. Було проведено 18 обшуків на місцях роботи та мешкання фігурантів, а також в місцях, де зберігалася викрадена деревина.

Серед підозрюваних є працівники Укрзалізниці, які зловживали своїм службовим становищем та використовували ресурси компанії для здійснення незаконних дій.

Спільна робота Укрзалізниці та правоохоронних органів показує важливість боротьби з корупцією та незаконною діяльністю в галузі транспорту та природокористування. Справа продовжує розслідуватися, і винні особи будуть притягнуті до відповідальності за свої дії.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів