Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Укріпляли фундамент аби дістати старі боєприпаси. 23 дні розмінування у Кривому Розі

ДСНС

5
(1)

У Кривому Розі нарешті закінчилась епопея з ліквідацію застарілих боєприпасів, виявлених на подвір’ї приватного сектору Довгинцівського району. Трохи менше місця знадобилось фахівцям, аби дістати з під землі старі боєприпаси. Повідомляє прес-служба ДСНС Криворізького району Дніпропетровської області.

Це 22-го червня господар приватного будинку, в якому проходили ремонтні роботи, повідомив на лінію 101 про знайдений на городі боєприпас.На місце відразу ж прибули фахівці ДСНС серед яких досвідчені сапери. Про небезпечний скарб вже повідомляв наш сайт раніше.

В ході пошукових робіт було виявлено, що бойові припаси знаходяться в землі під фундаментом будинку проте, якщо їх почати діставати відразу, то будинок має всі шанси завалитись. Тому, рятувальниками було прийнято рішення – укріпити фундамент будинку аби туди було зручніше дістатись.

В сумі операція по діставанню та ліквідації старої зброї масового ураження тривала 23 дні. Завершилась вона 15-го липня коли піротехніки ДСНС знешкодили вибухові пристрої минулого століття через контрольований вибух на полігоні, куди були направлені небезпечні знахідки.

Фахівці сапери ДСНС Дніпропетровської області  виявили та знищили:

  • застарілий артилерійський снаряд АС-76мм, у кількості 4 одиниці;
  • мінометну міну ММ-82мм, у кількості 10 одиниць;
  • мінометну міну ММ-120мм, у кількості 6 одиниць.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів