Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Український гурт Kalush переміг на пісенному конкурсі Євробачення 2022

Євробачення 2022

5
(1)

Сьогодні 15-го травня вночі в місті Торіно проходив фінал пісенного конкурсу Євробачення де Україну представляв гурт Kalush. В ході голосування гурт з нашої держави набрав абсолютну більшість голосів глядачів. Про перемогу розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ. 

Гурт Kalush зайняв перше місце в пісенному конкурсі Євробачення набравши 631 очко. Друге місце зайняв гурт з Великої Британії, які були нашими конкурентами до останніх секунд оголошення результатів. Великобританський гурт набрав 466 очок за результатами голосування країн та глядачів.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Зазначимо, що після голосування в першому етапі  голосуванні держав — Україна зайняла 4-те місце, а Британці були першими. Проте все вирішило голосування глядачів, яке дало нам додатково 400 очок, що просто розірвало турнірну таблицю пісенного конкурсу Євробачення 2022.Український гурт Kalush переміг на пісенному конкурсі Євробачення 2022

Нагадаємо, що гурт Kalush в національному відборі Євробачення 2022 зайняв друге місце, проте через скандальну репутацію названа переможниця була змушена була відмовитись. Рішення відправити в Торіно гурт Kalush позитивно сприйняли громадяни України.

Український гурт Kalush переміг на пісенному конкурсі Євробачення 2022

Через війну сама підготовка та ажіотаж довкола пісенного конкурсу Євробачення був затуманений війною. Про виступ українців в Італійському місті Торіно особливо ніхто не думав. Проте в день фіналу всі українці були прикуті до екранів і чекали остаточного результату. Голосування європейців доводить підтримку України особливо в такі не легкі часи коли вона змушена оборонятись у війні з Росією. У своєму виступі вкінці пісні гурт Kalush закликав врятувати Маріуполь та врятувати бійців та мирних людей на території заводу Азовсталь.

Український гурт Kalush переміг на пісенному конкурсі Євробачення 2022

Перемога України в пісенному міжнародному конкурсі Євробачення 2022 демонструє всю підтримку Європи та світу у нелегкій боротьбі України з агресорами й окупантами, що прийшли на нашу святу землю Україну.

Український гурт Kalush переміг на пісенному конкурсі Євробачення 2022

Наступний фінал Євробачення 2023 пройде у відбудованому Маріуполі!

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів