Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Український фільм став номінантом Европейського “Оскару”

0
(0)

Драматичний фільм українського режисера Валентина Васяновича “Атлантида” потрапив у лонглист премії Європейської кіноакадемії, яку називають “Європейським Оскаром”. Ця новина стала топовою у сфері кіномистецтва України

Про це повідомляє пресслужба фільму.

“Атлантида” — серед претендентів на номінацію Премії Європейської кіноакадемії! Фільм змагатиметься за так званий “Європейський Оскар”. Тепер стрічку будуть дивитися кіноакадеміки, які голосуватимуть за номінантів на премію. Результати їхнього вибору стануть відомі 7 листопада на Фестивалі європейського кіно в Севільї. Ми сприймаємо кожен фестиваль чи премію як можливість розповісти світу про війну з Росією. Цього разу ми зможемо ще раз нагадати про неї Європі”, – йдеться в повідомлені.

Дія фільму “Атлантида” відбувається у 2025 році — через рік після ймовірного закінчення війни на сході України. З контексту можна зрозуміти, що Україна перемогла, проте повернути життя на Донбасі до довоєнного дуже складно: бойові дії нанесли колосальну шкоду природі — затоплені шахти та зруйновані заводи отруїли землю та воду.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів