Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Українські захисники отримали нагороди від Міністерства оборони: Кривий Ріг пишається своїми героями

5
(1)

Міністр оборони України, Олексій Резніков, відвідав Криворіжжя, де нагородив мешканців нагрудними знаками “Знак пошани” Міністерства оборони України. Цю новину оголосили у пресслужбі Криворізької Регіональної Військової Адміністрації. Розповідає сайт новин Кривий Ріг ПОСТ

Отримали відзнаки міський голова Зеленодольська Дмитро Невеселий, сільський голова Карпівки Степан Олійников, голова Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради Катерина Мурашова та інші мешканці Криворізького та Нікопольського районів.

Також Олексій Резніков нагородив озеленювача дільниці озеленення Металургійного району міста Кривий Ріг Валентину Смірнову посмертно. Додатково, міністр вручив медалі “За сприяння Збройним Силам України” приватному підприємцю Миколі Іщенку, старшому сержанту служби ДСНС Василю Музиченку та іншим представникам служби ДСНС, лікарям та підприємцям.

У своєму зверненні Олексій Резніков зазначив, що весь світ спостерігає за героїчними діями українців, які стоять проти російської агресії, захищаючи свободу та незалежність своєї країни та нації.

Нагадаємо, що раніше Євген Ситниченко, начальник Криворізької РВА, разом з депутатом Криворізької міської ради Олександром Фастовцем та народним депутатом України Юрієм Корявченковимотримали відзнаку Головнокомандувача Збройних Сил України, Валерія Залужного, та відзнаку Міністерства Оборони України від Олексія Резнікова. Ці почесні нагороди були вручені під час церемонії, яку провів командувач оперативно-стратегічного угруповання військ, бригадний генерал Олександр Тарнавський.

Зазначимо, що у Кривому Розі активно реалізується проєкт, спрямований на надання комплексної підтримки військовослужбовцям та їх родинам. Цей проект розроблений з метою забезпечення необхідних послуг та допомоги воїнам, які захищають нашу країну.

Міністр оборони України, Олексій Резніков, підкреслив важливість підтримки військових та висловив вдячність всім, хто вносить свій вклад у захист національної безпеки. Ці нагороди стали визнанням великого внеску та мужності українських громадян, які безстрашно борються за мир та свободу.

Залишається надія, що подібні заходи та визнання стануть поширеними і будуть надихати ще більше українців долучитись до захисту нашої країни та сприяти її процвітанню.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!