Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Україна розширює проєкт “пакунка малюка”: Батьки можуть отримати грошову компенсацію

Пакунок малюка

0
(0)

Українські батьки немовлят отримали додатковий варіант підтримки в 2024 році, завдяки розширенню проєкту “пакунка малюка”. Замість отримання набору необхідних речей для дитини, вони тепер мають можливість отримати грошову компенсацію. За інформацією, наданою департаментом соціального захисту Дніпропетровської обласної військової адміністрації, у 2024 році сума компенсації становить 7689 гривень. Пише сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Олена Кришень, директорка департаменту, пояснила, що ці гроші призначені на придбання дитячих товарів, таких як засоби гігієни, одяг, взуття, іграшки, ходунки та візочки. Виплата коштів є одноразовою, і вони перераховуються на спеціальний рахунок.

Отримати грошову підтримку можна, звернувшись до відповідного підрозділу соціального захисту або ЦНАПу. Також існує можливість подати заяву онлайн через державний портал Дія, перейшовши на вкладку “єМалятко”.

Розширення проєкту “пакунка малюка” є кроком до поліпшення умов для батьків малюків у важливий період їхнього життя. Цей захід сприятиме покращенню доступу до необхідних ресурсів для виховання та догляду за дітьми та збільшить їх соціальну захищеність.

Підтримка батьків у вигляді грошової компенсації в рамках проєкту “пакунка малюка” відображає зростаючу увагу держави до питань сімейного благополуччя та допомоги молодим батькам.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів