Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Україна подає заявку на вступ до НАТО – Володимир Зеленський

Президент України

5
(3)

Україна подає заявку на вступ до НАТО про це розповів Президент України Володимир Зеленський у зверненні до народу 30-го вересня. Розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Після засідання ставки головнокомандувача військ України та після засідання РНБО Президент України вийшов й по відео звернувся до Українців де й повідомив про подання заявки на вступ до НАТО.

Володимир Зенленський підписав звернення й повідомив, що поки йтиме розгляд заявки до вступу в безпековий альянс — Україна пропонує свої пропозиції стосовно забезпечення миру в Україні та Європі згідно з Київським безпековим форумом.

Очільник держави зазначив, що зараз йде війна за захист Європи й Україна платить за це велику ціну. Також Володимир Зеленський відзначив, що партнери по факту повинні вже нарешті стати партнерами юридично. Це був натяк на успішно ухвалену заявку України на вступ до блоку НАТО.

Президент Зеленський розповів, що на засіданні РНБО також було ухвалено ряд санкцій проти юридичних та фізичних облич РФ які не засудили агресію проти України.

Вас зацікавить новина: За тиждень російських обстрілів по Дніпропетровщині загинуло 7 осіб та пошкоджено понад 400 будинків

Окрім цього Володимир Зеленський повідомив, що на наступному пленарному засіданні Верховної ради України розглядатиметься проєкт закону про націоналізацію російських активів в Україні. Верховний головнокомандувач закликав народних депутатів ухвалили рішення про націоналізацію російських активів.

Новина, що вас зацікавить: В Апостолове було затримано міського голову Андрія Осу, якому закидають серйозні звинувачення

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!