Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Зеленодольську представили проєкт, який увійшов до кращих практик територіальних громад Дніпропетровщини

Новини Зеленодольської громади

4.4
(7)
Зеленодольська громада Криворізького району представила під час Дня відкритих дверей РО “Програма “U-LEAD з Європою”- зростаємо разом» проєкт, який увійшов до кращих практик територіальних громад Дніпропетровщини за минулий рік. Про це повідомляє пресслужба Зеленодолдьської міської ради.
У заході взяли участь секретар Зеленодольської міської ради Ольга Цицюра та директорка БФ “Агенція місцевого економічного розвитку м.Зеленодольськ” Юлія Стадник. Повідомляють в міській раді Зеленодольська Криворізького району.
“Зеленодольськ був промисловим містом, переважна більшість мешканців якого працювала на одному підприємстві. Через скорочення працівників на містоутворюючому підприємстві зменшилися надходження до бюджету громади, які складалися здебільшого з ПДФО. Також розпочалася трудова міграція. Одним зі шляхів виправлення ситуації в місті визначили розвиток бізнес-середовища. Мета проєкту – створення сприятливих умов для активізації та сталого розвитку мікро-, малого і середнього підприємництва в місті, створення місцевої бізнес-спільноти“, – розповіла про Проєкт, який реалізується в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу» у Зеленодольській громаді, Юлія Стадник.
В рамках заходу було розглянуто результати співпраці команди Програми “U-LEAD з Європою з територіальними громадами, фінансову спроможність громад Дніпропетровської області та розвиток спроможності громад через розвиток кадрового потенціалу.
Детальніше про проєкт на сайті ДНЕПР ГЛАВНОЕ

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів