Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Зеленодольській громаді відбувся тренінг з тактичної медицини

Новини Зеленодольської громади

0
(0)
У Зеленодольській громаді, яка ще нещодавно чи не найбільше у Криворізькому районі потерпала від ворожих обстрілів, відбувся тренінг з тактичної медицини від БО «Благодійний фонд Сергія Притули».
Ділилася цінними знаннями інструкторка Тетяна Карнаух, яка провела теоретичне навчання відповідно до протоколу ТССС AC. Вона ознайомила учасників тренінгу з алгоритмами дій при наданні першої невідкладної допомоги, при пораненнях, травмах і ураженнях, для зупинки кровотечі; розповівши також, як виявити небезпечні фактори, що загрожують життю, в яких випадках накладається турнікет або ж коли необхідно робити тампонаду чи як визначити тип дихання. Приділили час на тренінгу і особливостям огляду грудної клітини на предмет травмувань.
Всі, хто долучився до змістовного тренінгу, отримали необхідні навички із домедичної допомоги, виконуючи практичні вправи з тампонування імітованих ран на спеціальному манекені, а також із способів фіксації ушкоджених кінцівок.
Безперечно, ранній початок надання медичної допомоги є передумовою, що значно підвищує шанси на виживання та відновлення функцій у пораненого. Атож такі знання, зважаючи на унікальний досвід, є життєво необхідними у воєнний час.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!