Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Софіївці в наступному році буде сучасна спортивна арена ФОТО

Новини Софіївської громади

5
(1)

У Софіївці Криворізького району продовжується реконструкція стадіону “Колос” про це повідомляє на власній сторінці голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко. Відновлення спортивної інфраструктури у громаді стало можливим завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Стадіон в Софіївській громаді Криворізького району один з найстаріших його вік налічує 60 років. Нинішня реконструкція головної спортивної арени Софіївки в подібному масштабі проходить вперше. Відзначимо, початок відновлення інфраструктури почався близько 3-х років тому, проте об’єкт був тимчасово заморожений. Нині голова ОДА звітує про продовження будівництва.

З бюджету Дніпропетровської області  на об’єкт у Софіївці виділено 60 мільйонів гривень.За ці гроші планується постелити сучасний штучний газон для гри у футбол та довкола поля облаштувати бігові доріжки для бігу і зайняття легкою атлетикою. Неподалік смарагдового газону розташується баскетбольний майданчик.

19-го жовтня хід виконання будівельних робіт проінспектував помічник Валентина Резніченка і по сумісності заступник голови Криворізької районної державної адміністрації Сергій Прохода. Чиновник оглянув об’єкт разом з головою територіальної громади Павлом Сегедієм і поспілкувався з робітниками з приводу реконструкції стадіону “Колос” у Софіївській громаді Криворізького району. Сергій Олександрович Прохода на власній сторінці у фейсбук повідомив, що Софіївську футбольну арену планується завершити в наступному році.

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів