Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Софіївській громаді відзначили видатних спортсменів рідного краю

0
(0)
Споглядаючи успіхи спортсменів з Софіївської громади за минулий рік, а це 2 золоті медалі на чемпіонаті світу, 1 золота медаль – на чемпіонаті Європи та 7 золотих, 2 срібні та одна бронзова нагороди на чемпіонатах України, можна сміливо назвати софіївців однією з найспортивніших громад Криворіжжя, де дбають про фізичну культуру і здоров’я мешканців.
Здобутки атлетів були відзначені місцевою владою: селищний голова Петро Сегедій привітав кращих спортсменів та нагородив їх цінними подарунками.
Пишатися є ким. Так, Ліза Єраскова з відділення гирьового спорту разом з тренером Віктором Кругликом минулоріч стала переможницею чемпіонату світу з гирьового спорту (Греція, м. Лутракі), чемпіонату Європи з гирьового спорту (Польща) та чемпіонату України серед спортсменів ДЮСШ та студентів (м. Київ).
На чемпіонаті України з гирьового спорту серед учнів ДЮСШ (м. Київ) Станіслав Гладкий виборов ІІІ місце, його товариш по спорту Рома Андронік виборов І місце, як і Еліна Костеннікова – у своїй категорії. Також Стас посів ІІ місце на чемпіонаті Дніпропетровської області з гирьового спорту (с. Олексіївка, Нікопольський район), ІІ місце на цьому чемпіонаті посіла і Еліна, Рома – ІІІ місце на кубку Дніпропетровської області з гирьового спорту «Ривок до перемоги (с. Піщанка, Новомосковський район).
Врожайним на перемоги видався рік і для відділення кікбоксингу, де спортсменів готує тренер Віталій Білик. Так, Артем Воронежський став переможцем чемпіонату України з кікбоксингу WAKO серед юніорів та юніорок (м. Київ), ІІ сходинку на змаганні посів Владислав Ковтун. Артем переміг і на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO (м. Суми), перемогу на цьому чемпіонаті у своїй категорії отримали і Рома Воронежський та Максим Бабенко, ІІ місце посів Владислав Ковтун.
Пишаємося талановитими та спортивними! Ви – гордість Криворізького району.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!