У Широківській громаді провели відкритий турнір з шахів

Новини Широківської громади.

4
(2)
11 вересня в рамках заходів до Дня фізичної культури й спорту пройшов відкритий турнір Широківської селищної ради Криворізького району з шахів. В турнірі взяли участь як досвідченні шахісти, так і молодь.
У запеклій індивідуальній боротьбі перемогу здобув досвід, а саме: чемпіоном став неодноразовий переможець шахових турнірів Олександр Нор, друге місце в Олександра Матюкова, третє місце зайняв Григорій Скорик.
А 12 вересня проведено першість Широківської селищної ради з пляжного волейболу. У запеклій боротьбі 1 місце здобула команда «Хулігани», 2 місце у команди «Адреналін», 3 місце посіла команда ДЮСШ. Команди переможці нагородженні кубком, медалями та грамотами сектору культури, туризму і спорту виконавчого комітету Широківської селищної ради.
Вітаємо переможців! Повідомляю.та у Широківській селищній раді Криворізького району.