Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Широківській громаді на Криворіжжі молодь провела акцію “Привітай героя”

Новини Криворізького району

0
(0)

Українська спільнота святкувала День героїв з особливим почуттям в цьому році, оскільки кожен громадянин України став героєм на своєму фронті, протистоячи російській агресії — чи це на фронті, в тилу, у волонтерському штабі або через ратний труд, який сприяє розвитку національної економіки. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

У рамках відзначення цього важливого свята, у Благодатнівській сільській бібліотеці-філії, що належить Широківській громаді, молоді користувачі приєдналися до акції “Привітай Героя” та відвідали односельця Руслана Володимировича Прокопчука. Руслан Володимирович брав участь в АТО та ООС протягом тривалого періоду, а від початку повномасштабного вторгнення Росії в лютому 2022 року без вагань став на захист Батьківщини. На жаль, він отримав серйозне поранення під Бахмутом і в даний час перебуває на реабілітації вдома.

Руслан Володимирович розповів молодим відвідувачам про свої переживання на фронті, складні воєнні будні та важливість духовної підтримки воїнів-побратимів. У свою чергу, діти висловили подяку та привітали сміливого захисника зі святом, бажаючи йому швидкого одужання та перемоги для всіх українців.

На відзначенні свята були також показані тематичні відео та організована виставка у бібліотеці. Особливо вражаючою була бесіда під назвою “Пам’ятаємо… Шануємо… Вклоняємося…” Бесіда підкреслила, що історія, яку сьогодні пишуть українські захисники, є важливим уроком для сучасних та майбутніх поколінь. Вона навчає нас мужності, любові до рідної землі та непереборного бажання бути вільними.

За даними Широківської селищної територіальної громади, участь у заході взяли представники місцевих органів влади, громадськість та волонтерські організації. Святкова атмосфера заповнила приміщення бібліотеки, де кожен міг відчути дух величі та мужності українських героїв.

Голова Широківської громади, висловивши слова подяки Руслану Володимировичу та всім захисникам, наголосив на важливості підтримки та визнання тих, хто віддає своє життя за свободу України. Він закликав всіх присутніх зберігати пам’ять про героїчні подвиги та продовжувати підтримувати наших захисників у важких часах.

Українська спільнота продовжує вшановувати та пам’ятати своїх героїв, визнавати їх внесок у боротьбу за незалежність та свободу. Цей День героїв став нагадуванням про силу єднання та відданості батьківщині, яка є основою для подолання будь-яких викликів та перемоги над агресором.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!