Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У марші “Захисників України” брали участь криворізькі військові добровольці

0
(0)

24-го серпня в центрі столиці місті Київ пройшов традиційний “Марш захисників” у якому взяли цчасть військові, волонтери, батьки загиблих героїв та небайдужі громадяни. На ході були представники усих регіонів країни, серед яких і наші земляки з Кривого Рогу.

За данними організаторів, участь у заході взяли близько сотні тисяч осіб. Організаторами виступили керівники безліч організацій військових та волонтерів. Захід був організований як альтернатива державному маршу, який чинна влада відмовляється проводити другий рік. Президент Володимир Зеленський говорить, – що паради треба проводити коли здобудемо перемогу над агресором. З цією тезою не згоднідобровольці, тому організували свій парад.

З 9-ї години ранку 24 серпня біля парку ім. Шевченка колона сформована з учасників рушила до центральної вулиці Києва. Звідти учасники розділилися, одна частина рушила по інститутській протестувати проти арешту підозрюваних у справі вбивства журналіста Шеремета, а інша на софіївську площю, де відбувались офіційні заходи влади за участі зірок естради та чиновників.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів