Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Лозуватській громаді пройшли урочистості з нагоди Дня Захисника України

5
(1)

У Криворізькому районі в Лозуватській громаді до дня Захисників та захисниць України відбулись урочистості, на яких відзначили славних армійців громади, які стоять на варті спокою ціною власного здоров’я у боротьбі з Російським окупантом.

З нагоди дня захисників України та свято Покрови у селі Лозуватка в будинку культури відбулись урочистості на які завітали керівники району та депутати. У складі гостьової делегації привітати військових приїхав голова Криворізької районної державної адміністрації Євген Ситниченко та депутат Дніпропетровської обласної ради Артур Геккієв. Приймав делегацію голова Лозуватської громади Криворізького району Віталій Яценко.

Окрім святкового концерту за участю місцевих  Лозуватських творчих колективів, які відомі далеко за межами Дніпропетровської області, зі сцени лунали привітання та нагороди військовим громади.

Євген Ситниченко привітав воїнів зі святом та висловив їм глибоку вдячність за мужність і героїзм, виявлені у борні з ворогом української державності. Він вручив Подяки голови РДА учасникам АТО/ООС Володимиру Кобилинському, Артему Ананьєву, Максиму Клименку, Віктору Тихоновському та багатьом іншим.

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!