Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Лозуватській громаді Криворізького району пройшов освітній форум

Новини Лозуватської громади

5
(1)
26 серпня 2021 року в Лозуватській опорній школі  Криворізького району пройшов серпневий педагогічний форум «Освіта – зірка духовного розвитку». Пише пресслужба Лозуватської сільської ради 
На форум завітали представники сільської ради та освітянського корпусу.
З вітаннями до освітян звернулися Зоя Загородних та Сергій Подвалюк, які подякували всій педагогічній когорті за роботу і побажали міцного здоров’я, творчих злетів, натхнення та сили в новому навчальному році, та від імені Лозуватського сільського голови Віталія ЯЦЕНКА вручили керівникам закладів освіти громади сертифікати на придбання сушарок.
Начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Ніна ХАРЧУК розповіла про капітальні та поточні ремонтні роботи, які провели під час літніх канікул в закладах освіти Лозуватської громади.
Завдяки підтримці з боку влади та спонсорів, проведені ремонтні роботи в харчоблоках та шкільних їдальнях. Таким чином навчальні заклади обладнані всім необхідним для правильного харчування дітей, адже діти – це наше надійне майбутнє
У Лозуватській громаді Криворізького району пройшов освітній форум
Підсумовуючи всі виступи, Зоя Загродних подякувала всім присутнім за плідну роботу та окреслила ряд завдань на наступний навчальний рік.
Грамотами та цінними подарунками від Лозуватського сільського голови були нагороджені найкращі колективи закладів освіти за підготовку до нового 2021/2022 навчального року.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів