Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

УВАГА ФЕЙК! У лікарні Кривого Рогу виявили військовослужбовця окупантів, який прикидався хворим

Новини Кривого Рогу

4.3
(33)

За новими даними ця інформація є фейковою та вкинутою в інформаційний простір журналістам.Ми перепрошуємо, що вчасно не встигли розпізнати фальш

 

Сьогодні 13-го лютого стала відома новина про затримання військовослужбовця російських окупаційних військ в лікарні Кривого Рогу. Про це пише сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Разом з раненими українськими військовими зі сходу України привезли чоловіка у цивільному одязі, який намагався прикинутись хворим на амнезію в результаті бойових дій. Небайдужі українці в мережі почали шукати родичів”горе окупанта” думаючи що це наш хлопець. Проте”акторської майстерності” кадровому військовому РФ не вистачило і його розкрили.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Виявилось, що одного з окупантів свої ж російські війська кинули й той вирішив перевдягнутись в цивільний одяг й стверджував що нічого не пам’ятає. Так він потрапив до лікарні Кривого Рогу звідки “авантюрист” планував втекти та згодом потрапити на територію Росії. Проте замисел не вдався й актора терористичних сил Росії передали спецслужбам, де він даватиме цінні свідчення.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів