Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Києві проходить багатотисячна акція за свободу Сергія Стерненка

5
(1)

Сьогодні 27-го лютого у Києві відбулась безстрокова акція протесту проти ув’язнення громадського активіста Сергія Стерненка. Багатотисячний мітинг зібрався біля офісу Президента України Володимира Зеленського. Протестувальники вимагають звільнити Сергія Стерненка і провести ефективну реформу украънським судам, що зав’язли у корупційних схемах.

Розпочалась акція протесту за звільнення з під варти Сергія Стерненка колишнього очільника Правого Сектору в Одесі. Долучились до мітингу багато політиків і громадських діячів, а також багато громадськості, що обурена несправедливістю судів і вимагає очищення судової гілки влади.  На разі Стерненко – це символ несправедливості судів.

Нагадаємо, що Сергія Стерненка ув’язнили на 7 років у звинуваченні викрадення 300 грн та активіста з сепаратиськими поглядами в Одесі. Засудили активіста  за простими свідченнями нібито потерпілого, який 1 раз усього з’являвся до суду. Суддею у справі був одіозний переселенец з Донецька, який запам’ятався встановленням бюстів Сталіна та Леніна перед входом у свою оселю.

По закінченню заходу поліція подякувала протестувальникам за дотримання порядку.

Вас точно зацікавить

Кривий Ріг – бидло батьки мажори ображають людей за фінансовою ознакою у школі №1

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!