Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривий Ріг прибула віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції Ірина Верещук

Новини Кривого Рогу

5
(3)

14-го серпня у Кривий Ріг з офіційним візитом завітала Віцепрем’єр-міністр — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук. Посадовець відвідала волонтерський центр “Народний дім”  та поспілкувалась з волонтерами та внутрішньо переміщеними особами. Розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Візит ііцепрем’єр-міністр — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій був запланований заздалегідь. Ірина Верещук зустрілась з представниками Обласної державної адміністрації та військової адміністрації Кривого Рогу. Чиновники обговорили ряд нагальних проблем в регіоні. Після чого міністр відвідала волонтерський центр “Народний дім”, що став основним центром допомоги переселенцям. Тім Ірина Верещук поспілкувалась з волонтерами Кривого Рогу та подарувала дітям внутрішньо переміщених осіб канцелярію, сучасні планшети та нові комплекти білизни.

Вас зацікавить новина: Криворізька РВА відправить дітей, що страждають від війни в найкращий дитячий табір України

Разом з очільниками Дніпропетровської області та головою адміністрації Кривого Рогу Ірина Верещюк провела брифінг для преси. Міністр поділилася враженнями від поїздки. Вона розповіла, що позитивно вражена професійністю волонтерів Кривого Рогу. Ірина Верещюк зазначила важливість Кривого Рогу як хабу для прийому та подальшого транзиту переселенців з окупованих територій Херсонщини та. Донеччини.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів