Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Криворізькому районі відбулася презентація великого проєкту для військових ветеранів”Титани UA”

Проєкт для ветеранів Криворіжжя

5
(1)

Сьогодні 5-го квітня, у Криворізькому районі, відбулася історична подія – було представлено масштабний проєкт “Титани UA”. Ініціатором та активним підтримувачем цієї ідеї виступив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, який зазначив, що наші оборонці стали бронею для країни та кожного громадянина, тому потрібно зробити все можливе для їхньої підтримки та реабілітації. Ексклюзивно з місця події кореспондент сайту новин Кривий Ріг ПОСТ.

Під час заходу виступив і радник начальника Дніпропетровської ОВА Олександр Фастовець, який підкреслив важливість створення комфортного простору для ветеранів та відзначив, що кожна громада має долучитися до підтримки ветеранів.

Участь у заході взяв також міністр у справах ветеранів України Олександр Порхун, який висловив свою підтримку ініціативі, а також голова підкомітету з питань соціального захисту прав ветеранів Верховної Ради України Анатолій Остапенко, народні депутати України, серед яких Юрій Корявченков, а також Василь Вірастюк – найсильніша людина України, який запропонував спортивному клубу “КБ-75” підписати меморандум про співпрацю з метою підтримки ветеранів у тренуваннях.

Проєкт “Титани UA” не залишився без уваги та підтримки від громадських діячів та компаній. Представники різних галузей життя, включаючи ФК “Кривбас”, ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”, Державний університет економіки і технологій, висловили свою готовність допомагати ветеранам.

Особливу увагу викликали амбасадори проєкту “Титани UA”, серед яких Микола Михайлиць, Дмитро Кірнос та Артем Чубай. Зокрема, історія Артема Чубая, який зараз проходить реабілітацію за кордоном, захопила присутніх.У Криворізькому районі відбулася презентація великого проєкту для військових ветеранів"Титани UA"

Надзвичайно важливим кроком у реалізації проєкту стала створена телеграм-спільнота для ветеранів, яка стане універсальним хабом для їхнього спілкування та звернень за допомогою. Усіх охочих долучитися до цієї спільноти запросили за допомогою QR-коду.

Проєкт “Титани UA” отримав широку підтримку як з боку державних структур, так і від громадських організацій та бізнесу. Його реалізація стане важливим кроком у забезпеченні гідного життя для ветеранів та виявиться важливим етапом у відновленні їхнього соціального статусу та відновленні їхніх прав.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів