Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Криворізькому районі відбулась презентація “Розвиток підприємництва у Зеленодольській громаді”

Зеленодольська об'єднана територіальна громада

5
(1)
Нещодавно відбулася презентація проєкту “Розвиток підприємництва у Зеленодольській громаді” для бізнесу і мешканців міста Зеленодольська та сіл Мар’янське, Мала Костромка та Велика Костромка. Пише офіційна сторінка FACEBOOK  Зеленодольської громади Криворізького району.
Під час Презентацій учасники ознайомилися з можливостями та етапами проєкту, поспілкувалися про реальний стан бізнесу в громаді, а також почули мотиваційні слова від координаторівULEAD з Європою в Дніпропетровській області.
Проєкт розрахований на дві основні групи:
▶️підприємців Зеленодольської громади (зареєстрованих як ФОП на будь-якій формі оподаткування);
▶️мешканців громади 18+ років, хто не є офіційно підприємцем, але має свою бізнес-ідею або хобі, яке може принести дохід.
Першим етапом втілення проєкту є навчальна безкоштовна програма. Термін навчання — листопад та грудень 2021 року (всього 8 занять у вихідні дні).
У Криворізькому районі відбулась презентація  "Розвиток підприємництва у Зеленодольській громаді"📁Програма включає 8 напрямків:
🔹️️Бізнес-моделювання,
🔹️Аналіз та стратегія ринку,
🔹️Цільова аудиторія,
🔹️ Планування фінансів,
🔹️ Продажі,
🔹️ Інструменти комунікації та лідерство,
🔹️ Розробка бізнес-плану,
🔹️ Бізнес в Інтернеті.
Учасникам, які тільки планують розпочати власний бізнес, будуть надані консультації щодо реєстрації ФОП та ведення первинної документації.
До того ж крім корисних та актуальних знань учасники отримають бонусні подарунки та Сертифікати про проходження навчання.
У Криворізькому районі відбулась презентація  "Розвиток підприємництва у Зеленодольській громаді"🚩Слід нагадати, що Зеленодольська громада у співпраці з Агенція місцевого економічного розвитку м.Зеленодольська здобули перемогу у конкурсі проєктів «Громада, дружня до бізнесу» ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та наразі розпочалася стадія реалізації проєкту “Розвиток підприємництва у Зеленодольській громаді”.
Матеріал пресслужби Зеленодольської міської ради.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів