Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Криворізькому районі від вибуху забороненого у світі боєприпасу загинув батько та син

Новини Криворізького району

5
(4)

Сьогодні вдень 2-го квітня стало відомо про смерть двох цивільних батька та сина, на території Криворізького району, від вибуху касетного снаряда. Про це розповів начальник військової адміністрації Кривого Рогу. Розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Днями територію Криворізького району було обстріляно забороненими у світі касетними снарядами. Тоді постраждалих не було, проте сьогодні ми дізнались жахливу звістку про 2 втрачені життя.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Як повідомив Олександр Вілкул голова Криворізької міської РВА в етері всеукраїнського телемарафону  — загинули в результаті вибуху касетного боєприпасу, батька та сина. Одна з касет зі смертельним насінням впала на територію Криворізького району днями та не вибухнула. Проте її знайшли місцеві жителі й вирішили принести додому. Саме там вона розірвалась забравши життя 2 цивільних. Де саме виявлено знахідку та де вона взірвалась не повідомляється.

З усіх ЗМІ лунає інформація, про те, що неможна чіпати, а тим більше переносити боєприпаси, які не розірвались чи вибухнули.  Про таку знахідку слід повідомляти на гарячу лінію 101 або 102 аби спеціалісти знешкодили смертельну знахідку. Саме це правило порушили загиблі батько та його син — вони принесли снаряд додому. ТАК РОБИТИ НЕМОЖНА!

ДСНС попереджає мешканців Криворізького району про те, шо на території Криворіжжя можуть знаходитись вибухонебезпечні предмети, про які треба повідомляти та ні в якому випадку не торкатись їх.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів