Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Криворізькому районі стався обвал на колишньому цементному заводі є жертви ФОТО

Новини Грушівської громади

5
(1)

23-го жовтня вечорі на території Грушівської громади Криворізького району стався обвал конструкцій не діючого підприємства є постраждалі. Про це нам стало відомо з особистих джерел, проте таку інформацію підтверджує пресслужба ДСНС Криворізького району Дніпропетровської області.

Колишній Підстепнянський цементний завод (нині він не працює) де відбулась трагедія 23-го жовтня знаходиться на території села Гранітне Грушівської громади Криворізького району. За нашими даними попередньо існує версія, що чоловік вечорі пішов шукати на територію підприємства металолом в цей час стався обвал бетонної конструкції, під якою й опинився чоловік.

Станом на ранок 24-го жовтня на колишньому цементному заводі працівники ДСНС розгрібають завали та намагаються витягти тіло шукача металолому. Чи ж хтось і ще під завалами не відомо.

Особу, яку привалило бетонними конструкціями наразі офіційно не встановлено, тривають роботи по розчищуванню завалів.

Вас зацікавить новина: У Криворізькому районі через спалювання суухої трави виникла пожежа площею 1,5 кілометрів.

За не підтвердженими даними журналістів сайту новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ є головна версія — це те, що обвал стався внаслідок збору металолому. Проте чи це дійсно так повинні встановити фахівці ДСНС. На місці працюють також працівники поліції

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!